Nano Serwis

Serwis komputerowy

Nano Serwis

nano serwis komputerowy

Profesjonalny serwis komputerowy Nano Serwis jest częścią grupy Europejskie Centrum Serwisowe. Od 2005 działa we Wrocławiu, obsługując zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które poszukują doświadczonego zespołu elektroników i serwisantów, wykonujących szczegółowe, precyzyjne naprawy sprzętu komputerowego. Bogata oferta usługowa firmy pozwala świadczyć usługi w tak zróżnicowanych obszarach, jak naprawa sprzętu komputerowego i laptopów, naprawa urządzeń RTV, naprawy dla przemysłu (zasilacze, falowniki, komputery przemysłowe) i wielu innych rodzajów urządzeń elektronicznych.

Wyjątkowość oferty Nano Serwis podkreśla fakt, że zespół serwisantów to nie tylko osoby posiadające wiedzę i doświadczenie, zdobywane m.in. podczas pracy bezpośrednio u producentów sprzętu komputerowego i elektroniki, ale także podczas szkoleń, organizowanych wespół z Politechniką Wrocławską przez A&D Serwis.

Doskonale wyposażone zaplecze serwisowe Nano Serwis pozwala wykonywać naprawy komputerów i innego sprzętu na odpowiednio przygotowanych stanowiskach. Jako jedno z nielicznych miejsc we Wrocławiu i w Polsce serwis komputerowy Nano Serwis wykonuje ponadto tak delikatne prace jak lutowanie układów BGA, reballing grafiki czy endoskopowa inspekcja zrealizowanych napraw.

Walory oferty:

  • bezpłatna diagnoza na miejscu
  • gwarancja na naprawy oraz części
  • krótkie terminy napraw
  • możliwość wysyłki sprzętu w formule door-to-door
  • brak pośredników

Dane firmy:

adres: ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław

tel.: 71 782 11 51

mail: kontakt@nano-serwis.pl

strona www: https://nano-serwis.pl/